معرفی شرکت بهران توس

 

تنها کیفیت خوب ارزشمند است 
کیفیت محصول دانش و تجربه است 
بهران توس در خدمت افتخار آفرینی صنایع خودرو 

بهبود مستمر کیفیت 
شعر شرکت تولیدی بهران توس در قرن 21 باقی خواهد ماند 
زیرا بر این اعتقاد است که :
کیفیت یک سفر طولانی است که پایانی ندارد. 

شرکت تولیدی بهران توس در سال 1387 با هدف تولید انواع قطعات پرسکاری در مشهد مقدس تأسیس گردید . به تدریج با رشد و ارتقاء کمی و کیفی محصولات تولیدی و حضور درخشان و موفق در زنجیره تأمین و ساخت انواع قطعات پرسکاری و ساخت قالبهای فلزی خطوط تولید کارخانجات قرار گرفت. این روند با تلاش مستمر مدیران و کارکنان مجرب و متعهد سازمان و با استفاده از دست آورد های تکنولوژیکی و علمی روز ادامه داشته و در جهت جلب رضایت مشتریان همگام با استاندارد های جهانی پیشرفته در این راستا موفق به استقرار سیستم مدیریت تضمین کیفیت ISO9001-2015 گردید که به عنوان اولین دارنده این گواهینامه در زمینه تولید قطعات پرسکاری به این مهم نائل شده است . 
تخصص ما در اجرای سیستم های اطلاعات جامع مدیریتی حاصل جسارت ما است . 
این شرکت با ظرفیت حدود 22 میلیون قطعه در سال تأمین کننده قطعات پرسکاری کارخانجات :تولیدی و صنعتی بهران فیلتر ، پارت سازان ، اگزوز خودرو خرسان ، سراج نور توس ، دوچرخه سازی قوچان ، گروه صنعتی منوری و کابل خودرو سبزوار می باشد. 
در این راستا شرکت تولیدی بهران توس با اعتقاد و بهره گیری از سیستم های مدیریت کیفیت جامع (Total Quality Management ) و تحویل به موقع (Just in Time ) متعهد می گردد که محصولات تولیدی خود را مطابق با خواست و نیاز مشتریان ، با کیفیت برتر و به موقع تحویل نماید. 

کارکنان بهران توس 
کارکنان شرکت تولیدی بهران توس سرمایه های اصلی این شرکت محسوب می گردند. بنابراین با استقرار سیستم های آموزش مستمر و سیستم های ایجاد انگیزش ، تمایل و اشتیاق کارکنان ، به همکاری و مشارکت در ارتقاء سطح کیفیت و افزایش بهره وری را بر می انگیزد. ضمناً این امکان را ایجاد می نماید تا از خلاقیت و کارای آنان در جهت توسعه و بهبود محصولات و همچنین در هدایت و پیشبرد اهداف شرکت به نحو مطلوب بهره گیری شود. 

طراحی و مهندسی 
در بخش طراحی و مهندسی این شرکت ، طراحی و ساخت انواع قالب های فلزی (برش ، خم ، کشش ) با استفاده از دانش روز و فن آوری پیشرفته و با بهره گیری از امکانات نرم افزاری رایانه ای و ماشین آلات و تجهیزات مدرن انجام می پذیرد.